Подать
объявление
8 сен 2022 13:09

Тваринник у Польщу з проживанням та харчуванням
Робота на молочній фермі під Бидгощем (Польща). Після пробного періоду оплата щонайменше 4800 злотих на руки. Можливі преміальні.
Кандидат повинен уміти керувати сільськогосподарським трактором та мати підхід до тварин. Досвід роботи вітається. Посвідчення водія не потрібне.
Робота в системі: 3 місяці на роботі та 1,5 місяці вдома (за погодженням).
У мене вже працюють понад 5 років дві постійні особи з України. Віза не потрібна, можу організувати запрошення та інші документи.
Проживання безкоштовне на території господарювання в окремій квартирі. Надаю повне харчування, інтернет, опалення та електрику безкоштовно.
Робота ведеться із тваринами. До обов'язків входить прибирання, доїння та дрібні роботи з утримання порядку. У мене багато техніки, тож робота не складна. У сучасному доїльному залі одночасно доять 14 корів.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.