Подать
объявление
1 фев 2024 09:41

Слюсар-сантехнік
Місце роботи: агропідприємство в Німеччині, в околицях міста Мангайм ЗП: 12 євро/година, виплата до 10-го числа місяця на банківський євро рахунок.
Графік: по 8 годин на день, 1 вихідний на тиждень. Житло і доїзд: безкоштовне на території агропідприємства, 2-3 людини в кімнаті. Опис роботи: ремонт, технічне обслуговування, проектування зрошувальних систем та поливу на полях та в теплицях. Необхідні навички: освіта за спеціальністю слюсар або сантехнік/досвід роботи/базове розуміння німецької, англійської або польської мови.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.