Подать
объявление
31 окт 2023 09:49

Шукаємо працівників на склад одягу
Компанія "WorkProfi" - спеціалізується на наданні якісних робочих місць для працівників у різних секторах економіки. Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері працевлаштування, включаючи пошук, підбір та оформлення документів. Вакансія: Працівник складу/ Праця в Польщі Місце роботи: Swiebodzin, Польща Задачі: Робота полягає в перевірці товару який повернули (одяг, взуття, аксесуари). Перевірка зовнішнього вигляду одягу на чистоту і відсутність браку та пакування . Вимоги: - Досвід роботи на складі буде перевагою, але не обов'язковим - Відповідальність та орієнтація на результат - Здатність працювати в команді та під час високого робочого темпу Пропонуємо: - Офіційне працевлаштування та оформлення робочих документів - Конкурентоспроможну заробітну плату та систему премій - Можливість професійного зростання та розвитку кар'єри - Забезпечення житлом та медичним страхуванням - Дружній колектив та сприятливі робочі умови Якщо ви шукаєте стабільну роботу за кордоном, розгляньте можливість приєднатися до нашої команди. Скористайтеся шансом отримати вигідну роботу! Не втрачай часу!

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.