Подать
объявление
6 май 2022 11:27

Шановні українці! Ми знаємо і бачимо, що відбувається на вашій Батьківщині! Як божевільний політик намагається розорити вашу святу землю! А ви будете чинити опір! Україна була, є і буде! Ми пропонуємо всім, хто перебуває в Болгарії, офіційну роботу на наших морських курортах. Набираємо покоївок, кухарів, помічників кухарів, кухонних робітників, посудомийників, офіціантів. Звісно, все для вас безкоштовно проживання, харчування Перші трудові договори та дозволи на роботу на 3 місяці, на літній сезон. Заробітна плата в залежності від посади становить від 500 до 800 євро /1000-1600 болгарських левів/. У вас немає жодних витрат на ваше працевлаштування, жодних комісій, все безкоштовно! Зв'яжіться з нами за нашими контактами! Хай живе Україна! Слава Україні!

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.