Подать
объявление
6 мая 2024 07:12

Привіт, мене звати Тетяна і я можу навчити вас або ж вашу дитину вільно володіти англійською та польською мовами, адже маю викладацький стаж більше 15 років та навчаю від початкового рівня до рівня С1.
Я допоможу зрозуміти граматичні конструкції та як будувати речення, щоб розмовляти правильно, підготую до ЗНО, а також міжнародних екзаменів TOEFL, Pearson, разом ми вивчимо нову лексику та подолаємо мовний бар єр. Навчання проходить онлайн. Вартість моїх послуг становить 45
зл/год.
Якщо ви бажаєте зруйнувати мовні кордони та навчитись класно володіти англійською та польською мовами чекаю вас на міні консультацію.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.