Подать
объявление
5 сен 2023 10:06

Праця на будові для електромонтерів без посередників
Ruda śląska/dąbrova górniczaфірма, що займається електромонтажем, шукає працівників на наступні посади: - інженер- електрик / електрик ( sep, udt) -зп в залежності від досвіду роботи і кваліфікаціі. Випробувальний термін під наглядом бригадиста 2 тижні- помічник електромонтера - от 22 зл нетто на стартдля роботи на будівельному майданчику в rudzie śląskiej. Обсяг робіт: - монтаж кабельних трас-підготовка матеріалу для прокладання кабельних трас (різання штирів, лотків, профілів болгаркою)-збірка кабельних трас, розтяжка і укладання кабелю в кабельних трасах-риття траншей для прокладки підземних кабелів-допомога працівникам, які працюють на висоті: утримання драбин, страховка, спостереження)-інші роботи за вказівкою керівника робітми пропонуємо: - стабільну і гідну зп (umowa zlecenie)- стабільну роботу/надання документів до кп- безкоштовне житло- необхідні інструменти та матеріали- можливість набуття нових навичоквимоги: - пунктуальність- цілеспрямованість- бажання працювати- надійність у виконанні поставлених завдань- вміння читати електричні проекти ( електрики)

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.