Подать
объявление
31 окт 2023 09:21

Працівник мебельної фабрики
Праця в Польщі на меблевій фабриці в місті Торунь ( Куявско-Поморське воєводство). Робота в Польщі для чоловіків без досвіду. Зарплата:22 PLN/год netto. Графік роботи: робота в дві зміни по 12 годинСередня кількість годин - 250.Житло платне, 400 злотих в місяць. Обов'язки: Допоміжні роботи на виробництві, монтаж та демонтаж інструментів на верстати (фрези, стругальні головки, леза пилок); налаштування інструментів та робочих параметрів верстатів; подача дощок і ламелей у машину на тяговій стрічці або столі, що подає; контроль та вибір придатності матеріалу для подальшої обробки; обрізання дефектних елементів на торцювальній дисковій пилці; обслуговування панелі управління - контроль за роботою машин; вивантаження оброблених елементів з машини та розміщення на візках, піддонах або полицях; транспортування оброблених елементів для подальшої обробки чи до місця зберігання; упаковка готової продукції

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.