Подать
объявление
6 фев 2024 06:35

Постійна праця для жінок у Варшаві, район Okęcie, біля аеропорту, готель запрошує на роботу Покоївок! Початок праці від березня місяця!
Ставка - 21 зл/год нетто. Запрошуємо також студентів (27,70 зл/год нетто)
Офіційне оформлення на підставі Умови Злецення.
Графік роботи по 8-10 годин на день, денні зміни, з 8:00 до 16:00/18.00. Робота по 5-6 днів на тиждень, з плаваючими вихідними, праця в вихідні і свята.
Проживання не надаємо.
В обов'язки покоївки входить: забезпечення чистоти готельних номерів, регулярне вологе прибирання, витирання пилу, прибирання ванних кімнат, миття підлог і заміна постільної білизни, в рідких випадках прибирання спільних приміщень готелю та прилеглих територій.
Вимоги:
· Досвід роботи на прибиранні не обов'язковий.
· Знання польської мови не обов'язкове.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.