Подать
объявление
25 янв 2024 14:29

Оператор виробничої лінії на шоколадну фабрику - чоловік.
На фабрику bałtyk, що у влоцлавку, запрошую 1-2 мужчин на виробництво, на посаду: оператор виробничої лінії продукції цукерок і льодяників.
Робота полягає в обслуговуванні виробничої ліні, підготування карамельної масии і перенесення, вкладання на лінію, контроль роботи машин, контроль над продукцією, забезпечення безперебойної роботи на ліні. Спеціальний роботи не потрібен, головне, в міру комунікативна польська мова, физична витривалість і готовність до робочих змін по 12 годин в режимі день/ніч.
Оплата праці: 25,0 зл/нетто є мешкання, якщо потрібно (платне). Виплата вашої з/п тільки на карту польського банку до 15-го числа і також є аванс. Увага: перед початком роботи проходження сан-епіду та мед. Огляду (у влоцлавку) та бхп.
Офіційне оформлення, безкоштовно допомагаєм з легалізацією для наших працівників.
Лідія.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.