Подать
объявление
9 мая 2024 12:00

Оператор чпу на виготовлення систем обігріву
Гданьск (ul. . Czaple-100) підприємство, що виготовляє системи опалення (радіатори) та обладнання для реабілітації. * запрошуємо чоловіків до співпраці на вакансію: оператор чпу. Вимоги: досвід роботи на токарному або фрезерному станку. Керування процесом обробки деталей, контроль роботи станка, коригування управляючих програм. Володіння польською мовою на простому, комунікативному рівні. Робочі зміни: робота в денні/ночні зміни: з 06 до 14, з 14 до 22, з 22 до 06. Робочі зміни по 8 годин/зміна. Оплата праці: ставка 25,50-42,50 зл/год чистими з урахуванням вашого житла. Увага: кінцева ставка для кандидата визначається після проходження

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.