Подать
объявление
2 дня назад 11:00

Навіщо потрібні дитячі тренувальні штани?
Дитячі тренувальні трусики сприяють розвитку вміння знімати / одягати одяг перед туалетом. Зсередини вироби не мають шару, який відразу вбирає вологу, тому дитина відчуває сильний дискомфорт після регулярної дефекації.
Малюк відчуває дискомфорт через контакт з вологою - завдяки цьому він швидко починає розпізнавати свої фізіологічні потреби, сигналізувати про них і сідати на горщик.


матеріал:
1 шар - бавовна
2 шар - водонепроникний ТПУ
3 шар - 85% бавовна, 15% поліестер.
Вони забезпечують лише часткову водонепроникність, обмежено захищаючи одяг і підлогу від затоплення. Вони не замінюють багаторазові підгузки і підгузки.

Трусики доступні в барвистих і цікавих малюнках: 1) комаха; 2) качка; 3) жаба; 4) собака; 5) теля; 6) Кішка; 7) Лев; 8) вівці; 9) мавпа; 10) рожевий слон.
Тому вибирайте кольорову білизну з милими візерунками.
Розмір
90 - вага 12-14 кг.
100 - вага 14-16 кг.

Переваги трусиків:
- трусики можна прати в машинці при 40 градусах;
- виготовлений з матеріалу, який щадить шкіру;
- вони допомагають дитині навчитися носити підгузки і є безцінними в останній фазі спорожнення;
- вони допомагають навчитися користуватися горщиком;
- добре підходять до форми тіла дитини;
- ідеально підходить як перша пара справжньої білизни.

Для тренувань рекомендується мати 4 пари трусиків
Коли почати?
На це питання немає єдиної правильної відповіді. Квапити природу не варто, адже така дія може бути пов'язана з великим розчаруванням і зайвими нервами.
Краще підлаштуватися під свого малюка і починати процес відучування від памперсів, коли для нього буде відповідний час, тобто коли він буде до цього готовий - як фізіологічно, так і емоційно.
Більшість експертів з розвитку дитини стверджують, що сигнали готовності до димки з являються у віці від 4 до 36 місяців, хоча найчастіше вони трапляються у віці близько 18 місяців.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.