Подать
объявление
31 мая 2024 12:32

Доглядальниця в Німеччині
На 30.05.2024 потрібна доглядальниця з хорошим рівнем володіння німецькою мовою В Місті 10557 Berlin
Обов'язки: приготування їжі, збирання житлової зони, супровід до лікарів та забезпечення основного догляду. Також потрібно вигулювати пацієнта у парку. Пацієнт рухливий за допомогою ходунків (ролатор, тростину). Він використовує різні допоміжні засоби, такі як ролатор, інвалідний візок, душове крісло, ліжко для догляду, матрац для профілактики пролежнів. У нього також є подушка для профілактики пролежнів на колісному стільці. У пацієнта права рука зараз у гіпсі, до приблизно 6 травня 2024 року. Він потребує допомоги при одяганні/роздяганні, вставанні та сидінні, відвідуванні туалету, підйомі сходами, сидінні на краю ліжка. В даний час він не може використовувати ролатор через перелом руки. Він повинен ходити на туалет кілька разів за ніч, для цього йому потрібно дати качку або підгузник.

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.