Подать
объявление
15 ноя 2023 10:38

Бригадир на склад з фруктами та овочами
Потрібен чоловік зі знанням польської мови та правами кат. Б обов'язки: контроль відвідуваності працівників контакт із керівниками. Розподіл робочих процесів між працівниками допомога у перекладі допомога в робочому процесі (сортування та пакування овочів). Умови: робота у місті słomniki. (приїзд та оформлення в кракові) 10:00-22:00/6 днів на тиждень. Багато робочих годин житло надаємо до 4х осіб у кімнаті. (300 зл/місяць із зп). Ставка 21 зл/год (нетто). Робочий одяг та взуття надається. Температура складі до +6 градусів. Доїзд на роботу фірмовим безкоштовним транспортом

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.