Подать
объявление
5 май 2022 22:01

Арматурщики (zbrojarz), помічники арматурщика-будівельники. Робота тільки з арматурою і тільки в цеху.
Робота тільки з арматурою і тільки в цеху.

Безкоштовна вакансія від компанії Hanza HR прямого працедавця.

Вимоги:
Арматурник досвід роботи на підприємствах по створенню арматурних конструкцій (домобудівельних комбінатах) або досвід роботи з арматурою на будівництвах. Вітається вміння читати креслення.

Помічники арматурника-будівельники досвід роботи на будівництвах на посади Помічник будівельника, Будівельник, Різноробочий.
Робота в місті Торунь (Toruń).
Оплата від 17-18, 20 злотих на годину "на руки", залежить від досвіду.
Робота з понеділка по п'ятницю від 10 годин / день, субота по 6 годин / день. За перевиконання норми виплачується премія.

Середній виробіток від 240 годин / місяць.
Надається безкоштовне житло по 2-4 людини в кімнаті, а також робочий одяг і взуття.
Підготуємо всі документи (дозвіл на роботу, медичний огляд, техніка безпеки). Працевлаштування на підставі договору в нашій компанії.
Робота на довготерміновій основі, тому ми можемо надати документи для подачі на Воєвудську візу або Карту побиту.

Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.